برهنگی فرهنگی در رسانه ملی

ساخت وبلاگ

موضوعات وب

امکانات وب

کد پیغام خوش آمدگویی

وصیت شهدا

در یافت کد این اهنگ
ascript');e.setAttribute('src','http://www.afsaran.ir/a_js/afs_bookmarklet.js');document.body.appendChild(e);})())"> این صفحه را به اشتراک بگذارید
چکیده : روزی امام راحل این انقلاب را ازآن پا برهنگاه می دانست،کسانی که با تحمل مشقت و سختی فراوان در... با عنوان : برهنگی فرهنگی در رسانه ملی بخوانید :

اگر کمی جزئی تر نگاه کنیم صدا و سیما باید در راس امور از مستضعفین تشکیل شود تا بتواند از حقوق مستضعفان بوسیله نقد و روشنگری حمایت کند.اما در عمل شاهد رشدرذایل اخلاقی،مدگرایی و مصرف گرایی و غرب گرایی توسط این رسانه ملی هستیم.در ادامه به اختصار به توضیح می پردازیم:

1-الف)افزایش رذایل اخلاقی در تولیدات سیما:استفاده نامناسب از بازیگران در تولیدات(استفاده از بازیگران طنز و گاها مخالف با عقاید دینی در لباس روحانیت،بزرگان دینی و شهدا)

ب)استفاده از بازیگرانی که ناهنجاری اخلاقی دارند:بازیگزانی که در سیما؛سینما؛اماکن عمومی و فضای مجازی در لباس و ظههر متفاوت حضور می یابند.

ج)تولید و پخش فیلم با مفهوم خیانت،روابط ضربدری و ...

د)تولید و پخش فیلم هایی که به ترویج دوستی های خیابانی و قبل از ازدواج می پردازد.

ه)تولید و پخش فیلم هایی که حاوی توهین به قبایل مختلف در کشور هستند.

3-مدگرایی و مصرف گرایی:تبلیغات کالاهای خارجی،استفاده از شرکت ها جهت حمایت مالی برنامه های زنده و تولیدی بصورت آشکار و  اهدای جوایز جهت مصرف بیش از اندازه یک کالا توسط همان شرکت ها.

... های صدا وسیما سایت شبکه های صدا وسیما

4-غرب گرایی:پخش فیلم های نامناسب تولیدات خارجی در سیما که گاها با سانسور بخشی از فیلم و یا سانسور لباس بصورت آشکا صورت می گیرد.

5-بذآورده نکردن توقعات رهبری در حوزه های تولیدات داخلی،سبک زندگی اسلامی،حرمت نگه داشتن ایام عزاداری

6-مرزبندی نکردن با عوامل فتنه:دیدار بازیگران با عوامل اصلی فتنه و یا زندانیان آزاد شده از فتنه،انتقاد نکردن و به چالش نکشیدن مسئولانی گه همچنان از عوامل فتنه حمایت می کنند.

7پخش ترانه های نا هنجار و غیر اخلاقی از خئانندگانی که مشغول به موسیقی زیر زمینی و غربی می باشند.

اما با بیان این موارد نمی توان از تلاش دیگر مدیران و مسئولان زحمت کش و خدوم چشم پوشی کرد،مدیرانی که در این فضای غبارآلود مانند چراغی راه را به بینندگان میلیونی نشان می دهند.بنده با بیان این مطالب ابتدا انتقاد و انتظار خود را بیان نموده و سپس خواستار بررسی و بازنگری در تولیدات این رسانه ملی می باشم.

در پایان امیدوارم تا با تغییر رویکرد،این صنعت هم بتواند به اقتدار ملی-مذهبی برای ایرانیان تبدیل شود.

صدا و سیما,نقد,رهبری,فتنه,بازیگر,...
نویسنده : مجتبی اسمعیل زاده ساروکلایی بازدید : 97 تاريخ : پنجشنبه 28 فروردين 1393 ساعت: 10:39

نظر سنجی

آیا تیم اقتصادی و فرهنگی دولت قادر به تحقق خواسته های رهبری می باشند؟

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :