یک یادداشت ...

ساخت وبلاگ

موضوعات وب

امکانات وب

کد پیغام خوش آمدگویی

وصیت شهدا

در یافت کد این اهنگ
ascript');e.setAttribute('src','http://www.afsaran.ir/a_js/afs_bookmarklet.js');document.body.appendChild(e);})())"> این صفحه را به اشتراک بگذارید
چکیده : خیانت زمانی که مردم با شور فراوان در انتخابات ریاست جمهوری در سال 92 شرکت کردند و حماسه سیا... با عنوان : یک یادداشت ... بخوانید :

 خیانتکاری که همپای اربابش،عالی جناب سرخ پوش اکبر هاشمی رفسنجانی به ویلای شمال و کیش بار سفر می بندد.

خیانتکاری کهوزیر ارشادش تکخوانی زن را حلال دانست،به خوانندگان فاسد و غرب گرا مجوز داد و از فیلم های سخیف و متضاد با عقاید اسلامی و شیعی حمایت کرد.

خیانتکاری که وزیرامور خارجه اش مسبب پلمپ تاسیسات هسته ای گشت،عزت ایران را زیر سوال برد و در جواب آن دسته از افرادی که خواستار آزادیسران فتنه و همجنس بازی در ایران هستند فقط و قپفقط لبخند زد.

خیانتکاری که وزیر اطلاعاتش از دیدار غیر دیپلماتیک و غیر قانونی هیات اروپایی و کاترین اشتون با فتنه گران اظهار بی اطلاعی کرد.

خیانتکاری که وزیر اقتصادش مردم را به دو دسته سرمایه دار و فقیر تقسیم  و کسانی را که  از انصراف یارانه خودداری می کنند را جریمه می کند.

خیانتکاری که مشاورش اسرائیل را به رسمیت می شناسد.

خیانتکاری که رئیس سازمان محیط زیستش به حمایت علنی از فتنه گران می پردازد.

و ...

آری بنده اشتباه کرده ام که برخلاف سال 88 به رای مردم  احترام گذاشته و از این خائن حمایت کرده ام،خائنی که قرار بود 100 روزه اقتصاد را سر و سامان دهد اما امروز بعد از گذشت ماه ها خون مردم را در شیشه می کند،خائنی که لباس پیغمبر را بر تن می کند اما بسیار حساب شده دین و اخلاق را از مردم می گیرد،خائنی که قرار بود تدبیر و امید، عزت و سربلندی را در جامعه پیاده کند اما با بی تدبیری اش بی عزتی را در خاور میانه،آسیا و جهان به ارمغان آورده است.

آقای رئیس جمهور ...

تا وقتی شیوه عملکردتان اینگونه مغرضانه و مفسدانه باشد،دیگر برای اربابتان،شما و اعضای هیئت دولتتان هیچگونه احترامی نخواهم داشت.

آقای رئیس جمهور نسبتا محترم ...

لطفا کمی به سخنان افراطیون و بی سوادهایی چون بنده که دانش آموخته ئانشگاه آزاد اسلامی اعتماد ایرانی اعتبار جهانی ارباب میلیردر شما هستیم گوش دهید.لطفا کمی ذست از خیانت بردارید.لطفا کمی به رای مردم احترام بگذارید.لطفا کمی خدا را در کارهایتان در نظر داشته باشید.

رئیس جمهور,فساد,خیانت,انتخابات,روحانی,ظریف,ابتکار,...
نویسنده : مجتبی اسمعیل زاده ساروکلایی بازدید : 88 تاريخ : سه شنبه 19 فروردين 1393 ساعت: 12:15

نظر سنجی

آیا تیم اقتصادی و فرهنگی دولت قادر به تحقق خواسته های رهبری می باشند؟

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :