صدف حجاب...

ساخت وبلاگ

موضوعات وب

آخرین مطالب

امکانات وب

کد پیغام خوش آمدگویی

وصیت شهدا

در یافت کد این اهنگ
ascript');e.setAttribute('src','http://www.afsaran.ir/a_js/afs_bookmarklet.js');document.body.appendChild(e);})())"> این صفحه را به اشتراک بگذارید

 اما ظلم پنهان از قرن هفدهم میلادی در جامعه غرب بر زنان تحمیل گشت.دست سیاست بازان و لذت گرایان باز و هدف نامشروع آن ها به بهانه آزادی پدیدار گشت.هوسرانانی که در ابتدا از آزادی زن و تساوی حقوق او با مرد را در منشور بین المللی حقوق بشر گنجاندند و سپس پرده حجاب،عفت و حیا را از زنی که در جامعه متمدن غرب زندگی می کرد به یغما بردند.

در این امر تفاوت طبیعی میان زن و مرد نادیده گرفته شد و اولین اثر آن کشیده شدن زن از محیط خانواده به شرکت های صنعتی بود.در دیگر موارد می توان به کالای تبلیغاتی(مدل) و استفاده های جنسی(فیلم های غیر اخلاقی) اشاره کرد.

حجاب زینت زنان - ازادی زن در غرب

این در حالی است که اسلام بر خلاف غرب ضمن اینکه از حقوق زن دفاع می کند،به حفظ نهاد خانواده نیز توجه دارد.اسلام به دنبال اغراض سیاسی و شهوانی نیست بلکه این مکتب به دنبال ایفای حقوق همه است.(زن و مرد/پیر و جوان) 

اسلام خانواده را ارزشمند می داند و زن را به عنوان کانون محبت خانواده دانسته و برای این عنصر مهم حجاب را پیشنهاد می کند.حجابی که ضامن امنیت و آرامش زن می شود ،آرامشی که این امکان را به او می دهد تا حضوری فعال در جامعه داشته باشد.

اما تبلیغات سوء فلاسفه غرب و ترویج بی بند و باری و بی اخلاقی جنسی ،بی عفتی را به زن تزریق و پایه خانواده را امیال و خواسته بی عفتی را به زن تزریق و پایه خانواده را امیال و خواسته های جنسی قرار دادند و در نتیجه غرب متمدن زندگی خود را محدود به به دنیا دانسته و تنها به صفت حیوانی اکتفا کرد.

اما نکته قابل توجه اینجاست که چرا در کشور اسلامی ایران تصاویر زننده بدحجابی و گاها بی حجابی خود نمایی می کند؟

در جواب باید گفت که دین اسلام سر سختانه به مقابله با اندیشه نا صواب می پردازد و غرایز جنسی را در چارچوب قوانین شرع کنترل می کند،به همین جهت به فرموده امام خامنه ای به جنگ فرهنگی با ایران پرداخته اند،جنگی که در آن  کشتاری وجود ندارد و در کمترین زمان به نتیجه می رسند و در نتیجه ایران اسلامی زیر سایه شعار آزادی دولتمردان به کشوری برهنه تبدیل گشت .

فرهنگ اسلامی ایرانی تحت تاثیر شهوت،خشم و حرص و آز قرار گرفت.روح حجاب و عفاف به بردگی هوسرانان در آمد و من حیوانی نسبت به من انسانی برتری پیدا کرد.وجدان بیدار ملامت و نفس اماره بر دل ها حاکم گردید.

_باید به خودمان بیاییم،باید به مبارزه بپردازیم:

گام اول آگاهی بخشی به جوانان(قبل و بعد از ازدواج) در مدارس و دانشگاه هاست.

گام دوم انتخاب دولتمردان و مدیران انقلابی و مذهبی است.

گام سوم جلوگیری از سیگنال های ماهواره ای و فیلترینگ سایت های غیر اخلاقی است.

گام چهارم مقابله با مانکن هاست.مانکن هایی که در سطح شهر جولان می دهند.مانکن هایی که خود تحریک کننده می باشند.

در پایان امیدواریم کشوری که توانست با شعائر دینی انقلاب کند با بی تدبیریو زیر پا گذاشتن دین از بین نرود. ان شاءالله

...
نویسنده : مجتبی اسمعیل زاده ساروکلایی بازدید : 50 تاريخ : 27 بهمن 1392 ساعت: 22:45

آرشیو مطالب

نظر سنجی

آیا تیم اقتصادی و فرهنگی دولت قادر به تحقق خواسته های رهبری می باشند؟

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :