عوامل نقد توتفقنامه ژنو...

ساخت وبلاگ

موضوعات وب

امکانات وب

کد پیغام خوش آمدگویی

وصیت شهدا

در یافت کد این اهنگ
ascript');e.setAttribute('src','http://www.afsaran.ir/a_js/afs_bookmarklet.js');document.body.appendChild(e);})())"> این صفحه را به اشتراک بگذارید
چکیده : همراهی با مردم؛ عامل نقد توافق ژنو توسط جنبش دانشجویی/ انتقاد از ژست روشن‌فکری روحانی/ب... با عنوان : عوامل نقد توتفقنامه ژنو... بخوانید :

 

همراهی با مردم؛ عامل نقد توافق ژنو توسط جنبش دانشجویی/ انتقاد از ژست روشن‌فکری روحانی/برخوردها با مشی اعلامی دولت در تناقض است

محمدودود حیدری رئیس سازمان بسیج دانشجویی در گفت‌وگو با  خبرگزاری فارس، در واکنش به سخنان اخیر روحانی در اجلاس روسای دانشگاه‌ها گفت: ما گله‌ای از آقای روحانی داریم و آن این است که چرا هر فردی که عملکرد دولت را نقد می‌کند افراطی و معدود افراد معرفی می‌شود؟ برخوردها با مشی اعلامی روحانی در تناقض است.

وی افزود: چرا روحانی اصرار دارد در فضای دانشگاهی با ژست روشنفکری که تقلید شده  از الگوی خاتمی در دوران اصلاحات است صحبت کند. ما  دوست داریم روحانی حرف‌های خودش را بیان کند چرا که تکرار کردن صحبت‌های مشاورین کار خاصی ندارد.

حیدری تأکید کرد: ما معتقدیم روحانی باید گفتمان خودش را بیان کند و تقلید از خاتمی دردی از وی دوا نخواهد کرد.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی با انتقاد از سخن روحانی در خصوص اینکه قرار نیست مشکلات قدیمی جمهوری اسلامی با دنیا ادامه پیدا کند، گفت: جمهوری اسلامی از روز اول با دنیا قهر نبود که حال آشتی کند. جمهوری اسلامی بر اساس منافع خود با دیگر کشورها تعامل و ارتباط برقرار کردند اما اگر این سخن روحانی به معنای استیلای مجدد استکبار بر منافع ما باشد ما این قهر را فراموش نخواهیم کرد و نمی‌گذاریم روزهای ننگین استیلای غرب بر کشور ما دوباره تکرار شود.

حیدری در ادامه تصریح کرد: در خصوص توافق ژنو نیز باید بگویم تعداد زیادی از اساتید، دانشجویان و فرهیختگان این موضوع را نفی کردند.

وی افزود: ما معتقدیم توافق ژنو نه فتح‌الفتوح است و نه جام زهر. یک اقدامی صورت گرفته که دارای ابعاد قابل نقد بسیاری که جنبش دانشجویی نیز بر اساس وظیفه خود به نقد آن پرداخته است.

حیدری در ادامه اضافه کرد: تشکل‌های دانشجویی با نگاه پیگیری مطالبات مردم توافق ژنو را نقد می‌کند و به خاطر همراهی و حمایت از مردم است که دست به چنین کاری می‌زند.

 

رئیس سازمان بسیج دانشجویی در پایان اظهار داشت: جنبش دانشجویی که برآمده از مردم است و آلوده به منافع مادی نشده آرمان‌گرایانه‌ترین نقدها را خواهد داشت.

 

...
نویسنده : مجتبی اسمعیل زاده ساروکلایی بازدید : 77 تاريخ : 16 بهمن 1392 ساعت: 13:0

نظر سنجی

آیا تیم اقتصادی و فرهنگی دولت قادر به تحقق خواسته های رهبری می باشند؟

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :